اعتبار و خدمات پس از فروش یک فروشگاه محصولات لوازم خانه و آشپزخانه و کالای دیجیتال، کسب رضایت‌مندی مشتریان و فروش محصولات با قیمت مناسب از جمله ویژگی‌هایی نیست که هر فروشگاهی بتواند، آن‌ها را به‌دست آورد. در این زمینه، بانه‌مرکز جزو معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی در سراسر ایران است که تمامی محصولات خریداری شده را به سرعت و باقیمت مناسب ارسال می‌کند.

بانه‌مرکز به این واسطه تشکیل شده تا تمامی ایرانیان امکان دسترسی و خرید محصولات الکترونیکی باکیفیت درسریع‌ترین زمان ممکن را داشته باشند و با کمک بستر اینترنت و رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی در سراسر جهان، محصولات این شرکت را برای ایرانیان آماده‌سازی، بسته‌بندی و ارسال می‌کند.

از جمله دلایلی که باعث می‌شود تا بانه‌مرکز با دیگر رقبای خود در این حوزه تمایز داشته باشد، عبارت است از:

  • قیمت رقابتی و ارزان‌تر
  • ارسال سریع‌تر به نقاظ مختلف ایران
  • تائید اصالت کالا به صورت حرفه‌ای و تخصصی

چرا فروشگاه محصولات بانه‌مرکز؟

هدف اصلی بانه‌مرکز، همانطور که اشاره شد، ارائه بهترین خدمات و محصولات در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان است به همین علت این شرکت با ارائه مزایایی مثل قیمت رقابتی، بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای دسترسی سریع کاربران به صفحه خرید محصولات و غیره از جمله دلایلی است که باعث می‌شود، مشتریان راحت‌تر به این فروشگاه اعتماد کنند و محصولات این شرکت را خریداری کنند.

ما در این مجموعه قصد داریم تا در آینده نه چندان دور فعالیت خود را در درگیر زمینه‌های تجارت الکترونیک گسترش دهیم و با دریافت تیک آبی اینستاگرام برای صفحات اجتماعی خود، اعتبار بیشتری کسب کنیم.

دیدگاه بانه‌مرکز چیست؟

ما در فروشگاه اینترنتی بانه‌مرکز، یک توسعه دهنده یا نماینده شرکتی دیگر نیستیم، بلکه ما صرفا فروشنده محصولات با کیفیت هستیم و تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا بهترین خدمات فروش و عرضه محصولات با کیفیت را برای شما فراهم آوریم! همچنین ما تبلیغات نرم افزارها و محصولات خاصی را در این وب‌سایت اینترنتی انجام نمی‌دهیم، اما اعتقاد داریم که بهترین خدمات در این حوزه را ارائه می‌کنیم! ما تمام سعی خود را برای کسب رضایت مشتریان انجام می‌دهیم و تلاش کنیم تا علیرغم محدودیت‌های موجود برای شرکت‌های فعال در حوزه تجارت الکترونیک، بدون هیچ محدودیتی در این زمینه، خدماتمان را ارائه کنیم!

بانه‌مرکز از گذشته تا امروز

بانه‌مرکز در ابتدا کار خود را از یک فروشگاه حضوری در شهر بانه آغاز کرد. این فروشگاه که همچنان فعالیتش پابرجا است که محصولات خود را برای طیف وسیعی از مشتریان عرضه می‌کند. با گذشت زمان و افزایش تقاضا برای خرید محصولات از بانه‌مرکز، فرایند ارائه محصولات در سراسر ایران از طریق بسترها و راهکارهای مبتنی بر تجارت الکترونیک نیز فراهم شد!

چرا از خدمات بانه‌مرکز استفاده کنیم؟

همه ما اپل را به عنوان یک برند کارآمد و حرفه‌ای می‌شناسیم که محصولاتی باکیفیت را تولید و به بازار عرضه می‌کند. در این زمینه خوب است بدانیم که ارائه محصولات باکیفیت به تنهایی نمی‌تواند، یک برند را موفق کند، بلکه خدمات پس از فروش بی‌نظیر و پشتیبانی قوی از جمله دیگر نکاتی است که باید به آن‌ها توجه داشت.